Корзина
425 отзывов
Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення,оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
+380968660546
+380952560929
господарські та будівельні товари від мережі магазинів "Все для дому"

Кут латунний 3/4 (20мм) різьба внутрішня-внутрішня 20199 | угол латунный резьба внутренняя-внутренняя

В наличииКод: 20199

20 грн.

Минимальная сумма заказа на сайте — 200 грн.

Кут латунний 3/4 (20мм) різьба внутрішня-внутрішня 20199 | угол латунный резьба внутренняя-внутренняя
Кут латунний 3/4 (20мм) різьба внутрішня-внутрішня 20199 | угол латунный резьба внутренняя-внутренняя
20 грн.
В наличии
 • +380 показать номер +380968660546 Інтернет-магазин
 • +380952560929 Інтернет-магазин
 • Контакты
  • Телефон:
   +380968660546, Інтернет-магазин
   +380952560929, Інтернет-магазин
  • Адрес:
   м.Суми, вул.Герасима Кондратьєва 143 , Сумы, Сумская область, Украина
  • Email:
   order.vdd@gmail.com
 • Условия возврата и обмена
 • +380 показать номер +380968660546 Інтернет-магазин
 • +380952560929 Інтернет-магазин
  
  
  

Фітинги призначені для з'єднання окремих частин трубопроводу в єдину систему. З величезного асортименту фітингів споживачі часто віддають перевагу латунних, хоча в даний час ринок пропонує широкий вибір фітингів з різних матеріалів: чавуну, міді, бронзи, латуні, поліпропілену, стали.
Латунні фітинги давно здобули заслужену репутацію міцних і надійних в експлуатації трубних з'єднань. Високоякісні хромовані фітинги здатні витримати більше 10 років в безаварийном режимі.
Основним показником якості сполучних деталей є якість матеріалу, з якого вони виготовлені. Латунь - високотехнологічний матеріал, добре піддається обробці і формуванні, з неї отримують якісні виливки. Вона легко піддається обробці тиском в холодному і гарячому стані. Тому латунь широко застосовується у виробництві різноманітних дрібних деталей. Вироби з латуні мають золотистий колір. Технічні характеристики латуні змінюються в залежності від вмісту міді в сплаве.Подавляющее більшість фітингів з кольорових металів на ринку - латунні. Решта кольорові метали використовуються набагато рідше.
Фітинги з латуні (муфти, ніпелі, трійники) використовуються практично у всіх інженерних системах, де прокладаються трубопроводи: опалювальних, технологічних, водопровідних, каналізаційних, системах зрошення. Фітинги, як сполучна частина трубопроводу, встановлюються в місцях його поворотів, відгалужень, зміни діаметрів труб, в місцях нарощування труб при необхідності періодичної збирання і розбирання інженерної системи. Використовують їх також для герметичного перекриття трубопровода.Фітінгі з латуні можуть працювати при температурах до 200 ° С, при максимальному робочому тиску до 20 бар без пари і до 10 бар з парою
.Фітінгі різьбові в основному мають дюймову різьбу і позначаються по діаметру підключення труб (1/2 ", 3/4", 1 "). За рівнем герметичності вимоги до трубної різьбі вище, ніж до метричної. Трубна різьба виконується згідно ГОСТ 6357-81 і має більш крутий профіль з кутом при вершині близько 55 °. Такий профіль забезпечує більш щільний контакт деталей, що з'єднуються. Приєднання здійснюється за допомогою зовнішньої або внутрішньої різьби фитинга, яка накручується на різьблення труб.
Розташування різьблення вказується в технічній характеристиці фитинга: ПН - зовнішня, ВВ - внутрішня, ВН - перехідна з зовнішньої на внутрішню (на одному кінці фитинга різьблення зовні, на іншому - зсередини) .Резьбовие фітинги монтуються трубними ключами відповідних діаметрів. Для герметизації різьбових з'єднань виконують ізоляцію стрічкою з фторопластового ущільнювального матеріалу (ФУМ), пастою для ущільнення різьбових з'єднань, спеціальної ущільнюючої ниткою або лляної пасмом, змоченою в суміші залізного сурику з оліфой.Шірокое застосування рознімних з'єднань обумовлено в основному оборотністю сполучно-роз'єднувального процесу. Різьбові з'єднання легко монтуються і демонтуються. Завжди є можливість перевірки та модернізації трубопроводу. Збірка не вимагає складних і громіздких інструментів. Система з'єднань збирається і розбирається гайковим ключем. У разі використання підручного матеріалу нарізати різьбу нескладно на будь-якому матеріалі, з якого проводиться трубопровід. Виходить герметичне з'єднання при використанні ізоляційних матеріалів.

Фитинги предназначены для соединения отдельных частей трубопровода в единую систему. Из огромного ассортимента фитингов потребители часто отдают предпочтение латунным, хотя в настоящее время рынок предлагает широкий выбор фитингов из разных материалов: чугуна, меди, бронзы, латуни, полипропилена, стали.

Латунные фитинги давно приобрели заслуженную репутацию прочных и надежных в эксплуатации трубных соединений. Высококачественные хромированные фитинги способны выдержать более 10 лет в безаварийном режиме.

Основным показателем качества соединительных деталей является качество материала, из которого они изготовлены. Латунь - высокотехнологичный материал, хорошо поддается обработке и формовке, из нее получают качественные отливки. Она легко поддается обработке давлением в холодном и горячем состоянии. Поэтому латунь широко применяется в производстве разнообразных мелких деталей. Изделия из латуни имеют золотистый цвет. Технические характеристики латуни меняются в зависимости от содержания меди в сплаве.Подавляющее большинство фитингов из цветных металлов на рынке - латунные. Остальные цветные металлы используются гораздо реже.

Фитинги из латуни (муфты, ниппели, тройники) используются практически во всех инженерных системах, где прокладываются трубопроводы: отопительных, технологических, водопроводных, канализационных, системах орошения. Фитинги, как соединительная часть трубопровода, устанавливаются в местах его поворотов, ответвлений, изменения диаметров труб, в местах наращивания труб при необходимости периодической сборки и разборки инженерной системы. Используют их также для герметичного перекрытия трубопровода.Фитинги из латуни могут работать при температурах до 200°С, при максимальном рабочем давлении до 20 бар без пара и до 10 бар с паром

.Фитинги резьбовые в основном имеют дюймовую резьбу и обозначаются по диаметру подключения труб (1/2", 3/4", 1"). По уровню герметичности требования к трубной резьбе выше, чем к метрической. Трубная резьба выполняется согласно ГОСТ 6357-81 и имеет более крутой профиль с углом при вершине около 55°. Такой профиль обеспечивает более плотный контакт соединяемых деталей. Присоединение осуществляется посредством наружной или внутренней резьбы фитинга, которая накручивается на резьбу труб.

 

кут, угол, латунь, труба,Куть латунний 3/4 (20мм) , угол латунный

Кут латунний 3/4 (20мм) різьба внутрішня-внутрішня 20199 | угол латунный резьба внутренняя-внутренняя
Характеристики
Основные
Материал угольника Латунь
Покрытие Латунь
Угол изгиба 90.0 (град.)
Условный проход   20.0 (мм)
Тип присоединения Резьбовое
Диаметр резьбы входного отверстия 3/4"В
Диаметр резьбы выходного отверстия 3/4"В
Рабочая среда Вода
 • Цена: 20 грн.