Продавець "Все для дому" мережа будівельно господарських магазинів розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
493 відгуків
+380968660546
+380952560929
господарські та будівельні товари від мережі магазинів "Все для дому"

Компресори поршневі

Поршневий компресор це пристрій, призначений для робіт з пневматичним інструментом, використовую стиснене повітря. Поршневі моделі - найбільш поширені і популярні моделі серед всіх типів компресорів. Цей вид компресорів активно використовують на станціях технічного обслуговування автомобілів, шиномонтажах, невеликих виробництвах і навіть в гаражах у автолюбителів. Такі компресори також часто використовують для автомобільних малярних робіт.

Поршневі компресори можна класифікувати за кількома ознаками. Перший - за типом з'єднання єднання з первинної силовою установки. У цьому випадку компресори можуть бути коаксильниє і ремінні. Коаксильниє компресори призначені для нетривалої роботи (приблизно 20 хвилин на годину). Такі компресори використовуються в основному для робіт побутового рівня. Головна відмінність коаксильних моделей від ремінних - наявність прямого з'єднання єднання між валами електродвигуна і компресорної головкою. Це дозволяє без потужних втрат значно знизити продуктивні витрати. Головні переваги коаксильних моделей в невеликих розмірах, простоті експлуатації і в зручності зберігання і транспортування. Ремінні поршневі компресори підходять для безперервної серійної роботи і можуть витримувати досить жорсткі умови експлуатації. При цьому модернізована система охолодження забезпечує більш високу продуктивність у порівнянні з коаксильного моделями, а також збільшує зносостійкість матеріалів.

Поршневі компресори можуть також відрізнятися по системі змащення. Смороду бувають масляні і безмасляні. Масляні компресори вельми довговічні, однак вони вимагають спеціального технічного обслуговування. Наявність мастила - важлива умова для роботи з пневматичними дрилями, гайковертами та іншими інструментами. З фарбопультами масляні компресори не варто використовувати, так як існує висока ймовірність попадання частинок олії у фарбу, від чого може значно постраждати якість нанесення ЛФМ на поверхню. Масляні компресори в основному застосовуються для виконання незначних ремонтів і фасадочних робіт, на автосервісах і невеликих виробництвах.

Безмасляні компресори повітряний і масляний потік ділять по різних каналах, не змішуючи їх. Саме тому купити безмасляний компресор коштує для виконання робіт, які вимагають чисте повітря без домішок масла. Компресори цього типу мають компактні розміри і невелику вагу, невибагливі в експлуатації і можуть транспортуватися в будь-якому положенні. Такі компресори часто використовують для виробництва м'яких і корпусних меблів, а також в малярних майстерень.

Компресори

Як вибрати повітряний компресор?

Для того, щоб пневматичний інструмент в тандемі з компресором функціонував коректно, нагнітач повітря повинен бути правильно підібраний. Нижче наведені основні характеристики, на які слід звертати увагу при виборі повітряних компресорів.
продуктивність компресора

Продуктивність є одним з найбільш важливих характеристик. Продуктивність компресора вимірюється кількістю виробленого повітря, літрів у хвилину. Вибираючи компресор, завжди слід враховувати той факт, що різні інструменти вимагають від компресора різної продуктивності. Наприклад, шліфувальні машини і скобкозабівние пістолети не зажадають великого обсягу повітря, фарбопульти деяких систем в свою чергу можуть вимагати від компресора досить великий обсяг. Якщо ж вони його не отримають - то просто не будуть функціонувати правильно.
Обсяг ресивера і максимальний тиск

Одним з головних показників сумісності компресора з різними інструментами є тиск, який нагнітач зможе створити. Тиск в ресівері у різних компресорів може різнитися в основному в діапазоні від 8 до 12 атмосфер. Кожен компресор має при цьому спеціальний регулятор тиску, яким оператор і встановлює необхідний тиск на виході. Тиск ж допомагає визначати штатний манометр. Обсяг ресивера вимірюється в літрах. Показник обсягу в першу чергу пропорційний обсягу повітря, який компресор зможе виробляти.

При виборі компресора обов'язково враховуйте його габарити і вага. Якщо в процесі роботи компресор потрібно буде часто переміщати, його компактність може тільки позитивно позначитися на результатах роботи і її оперативності. Однак ніколи не можна віддавати перевагу компактність необхідним характеристикам. Якщо компресор не зможе виконувати покладені на нього завдання, при всій його компактності він стані просто марний.

Для того, щоб нагнітач було зручно транспортувати, всі компресори INTERTOOL оснащені спеціальними ручками і колесами. Невеликі моделі мають пару коліс, великі - дві парі.

Купити поршневий (як масляний, так і безмасляний, для фарбування автомобіля або ремонтних робіт) компресор INTERTOOL можна через наш інтернет магазин, ціна на конкретну модель буде залежати в першу чергу від характеристик обраної моделі, крім того по всій Україні (а не тільки в Києві і Харкові) знаходяться місця точкової продаж нашого інструменту, однак ми рекомендуємо здійснювати покупки тільки у наших офіційних партнерів. Бійтеся недобросовісних продавців і підробок.